Koszyk

Czy warto inwestować w pościel dobrej jakości i prześcieradło szyte na miarę?

Śledząc historię Waszych zamówień śmiało mogę stwierdzić, że mamy całą masę stałych klientów wracających po nowe pościele i prześcieradła dla dzieci, które wyrosły już z poprzednich. Dla mnie jest to wyraźny sygnał, że polubiliście nasze wzory i możliwość szycia na miarę, ale co najważniejsze – zwracacie uwagę na jakość tkanin. Pościele i prześcieradła ze 100% bawełny to, poza gwarancją komfortowego snu, także najlepszy wybór, gdy zakładamy częste pranie. Odpowiednio pielęgnowana, prana w odpowiednich detergentach bielizna pościelowa zostanie z Wami na lata (mniejsze zestawy posłużą nawet kilku pokoleniom).

Na poczucie komfortu w trakcie snu bardzo mocno wpływa również odpowiednio dobrane prześcieradło. Obecnie mamy do wyboru niezliczoną ilość wymiarów łóżek i łóżeczek, w niejednym domu stanęło już łóżeczko domek czy leżanka z dwoma materacami układanymi jeden na drugim, ale nie zawsze te niestandardowe wymiary miejsca do spania zgrywają się z tekstyliami, którymi dysponujecie – to właśnie wtedy trafiacie do nas 🙂

Prześcieradło, które kotłuje się między nogami może spędzić sen z powiek nawet największemu śpiochowi. Pamiętajcie o tym, że prześcieradło powinno ciasno przylegać do materaca, a gumka powinna wchodzić pod materac. Zamawiając niestandardowe prześcieradło w naszym sklepie powinniście podać szerokość, długość oraz wysokość materaca. Zdecydowanie nie polecam Wam zakupu prześcieradła 70x140cm do łóżeczka 60x120cm czy 90x200cm do łóżka 80x160cm, nawet jeśli wydaje się Wam, że „ten zapas się przyda”. Komfortowy sen jest bezcenny i zaowocuje w przyszłości.

Share Post :

Related Posts

Dodaj komentarz