Koszyk

Maty do przewijania pod wymiar

Previos Post

Szykując miejsce do przewijania i pielęgnacji Waszych maluszków bardzo często trafiacie do nas w sprawie maty na przewijak. My bez problemu zrealizujemy Wasze zamówienie, dlatego musimy się zapoznać z podstawowymi informacjami na temat mebla, z którego planujecie skorzystać.

Najprościej jest nam uszyć maty do przewijaka wolnostojącego od Woodies, ponieważ znamy ich meble od wielu lat. To maty dedykowane temu modelowi są naszym standardem i z łatwością zamówicie je w naszym sklepie.

Inaczej wygląda sytuacja z przewijakami wolnostojącymi z Ikea czy Trolla – ich wymiary musicie nam podać, ponieważ mata powinna zostać do nich dostosowana. Najwięcej problemu stwarzają Wam przewijaki nakładane na komodę lub same komody z Ikea, Bellamy czy Vox’a. W tym przypadku szerokość maty jest najczęściej większa niż jej długość (przykład mebla na grafice) i nie zawsze pamiętacie o tym, aby rozróżnić w zamówieniu szerokość i długość (które w tym przypadku będą odwrotne do tych standardowych).

Wymiary, jakie musicie nam podać to wymiary miejsca, które mata będzie wyściełać. Nie bierzecie pod uwagę wymiarów mebla podanych przez producenta, ponieważ są to najczęściej wymiary całego mebla. Nam potrzebna jest informacja dotycząca wyłącznie dna/blatu, na którym spocznie mata.

W miejscu do pielęgnacji maluszków mogą się Wam przydać również pojemniczki na pieluszki i inne drobiazgi. Pozwolą Wam one utrzymać porządek i szybko schować niezbędne rzeczy. Przewijaki najczęściej wyposażone są w dodatkowe półki, które można dobrze zagospodarować i usprawnić czas przewijania.

W sprawie wyceny maty o wymiarach niestandardowych piszcie śmiało na kontakt@dotsmylove.pl

Previos Post Share Post :

Related Posts

Dodaj komentarz